Skipper
 

JACHTY BAŁTYKJacht Bavaria 46 cruiser to jedna z najbardziej udanych konstrukcji znanej niemieckiej stoczni. Dzięki dobrym właściwościom nautycznym, obszernemu wnętrzu, przemyślanym i funkcjonalnym rozwiązaniom pod pokładem oraz wygodzie żeglowania jachty tej klasy zyskały dużą popularność. Jachty typu Bavaria można spotkać niemalże w każdym porcie a także w większości firm czarterowych na świecie.

JACHT BAVARIA 46 cruiser S/Y Mona Lisa
Rok produkcji: 2008
Długość: 14,40 m
Szerokość: 4,35 m
Zanurzenie: 1,95 m
Powierzchnia żagli: 110 m² (komplet nowych, mocnych żagli: genua o pow. 63 m2 rolowana na sztywnym sztagu; grot o pow. 38 m2 rolowany do masztu).
Silnik:
Volvo-Penta 55 KM z przekładnią mechaniczną. Zbiornik paliwa o pojemności 210 l. Średnie zużycie paliwa ok. 2,5 l na godzinę. Średnia prędkość ok. 4,5 - 5,0 węzła.Wyposażenie:
- nawigacyjne: GPS z kolorowym chartplotterem, radar, VHF, log, sonda, wiatromierz, namiernik, aktualne mapy nawigacyjne, locje.
- bezpieczeństwa: pneumatyczna tratwa ratunkowa, pirotechnika, pławka dymna, automatyczne kapoki pneumatyczne z szelkami bezpieczeństwa, aldis (lampa sygnalizacyjna).
- hotelowe: kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, dwie toalety, dwa prysznice z ciepłą wodą, radio z CD, termowentylator. Korzystanie z ciepłej wody i lodówki możliwe jest w trakcie pracy silnika lub postoju jachtu w porcie.

Wnętrze:
wyjątkowo obszerne i dobrze rozplanowane wnętrze. Na rufie są dwie duże dwuosobowe kabiny z podwójnymi kojami. Na dziobie znajduje się równie obszerna kabina z podwójną koją. W części dziobowej na lewej burcie umieszczona jest dwuosobowa kabina z piętrowymi kojami. W bardzo przestronnej i jasnej messie mieści się kompletnie wyposażony kambuz, dwie wygodne kanapy, na których zmieści się cała załoga a także kącik nawigacyjny i dwie toalety z prysznicami.

JACHT BAVARIA 50 cruiser S/Y Sleipnir
Rok produkcji: 2008
Długość: 15,40 m
Szerokość: 4,49 m
Zanurzenie: 1,85 m
Powierzchnia żagli: 128 m² (komplet nowych i mocnych żagli: genua o pow. 76 m2 rolowana na sztywnym sztagu; grot o pow. 51 m2 refowany tradycyjnie).
Silnik:
Volvo-Penta 75 KM z przekładnią mechaniczną. Zbiornik paliwa o pojemności 310 l. Średnie zużycie paliwa ok. 3,0 l na godzinę. Średnia prędkość ok. 4,5 - 5,0 węzła.

Opis jachtu:
Bavaria 50 cruiser to największy jacht w naszej ofercie. Jednostka oferuje dobre właściwości nautyczne, funkcjonalne rozwiązania pod pokładem, obszerne wnętrze i wygodę żeglowania.
Jacht osiąga prędkość 8-10 węzłów przy wietrze 4-5 B. 

Wyposażenie:
- nawigacyjne: GPS z kolorowym chartplotterem, radar, VHF, log, sonda, wiatromierz, namiernik, ster strumieniowy, aktualne mapy nawigacyjne, locje.
- bezpieczeństwa: pneumatyczna tratwa ratunkowa, pirotechnika, pławka dymna, automatyczne kapoki pneumatyczne z szelkami bezpieczeństwa, aldis (lampa sygnalizacyjna).
- hotelowe: kuchenka gazowa z piekarnikiem, lodówka z zamrażalnikiem, elektryczny czajnik, trzy toalety z prysznicami z ciepłą wodą, radio z CD, termowentylator. Korzystanie z ciepłej wody i lodówki możliwe jest w trakcie pracy silnika lub postoju jachtu w porcie.

Wnętrze:
Jacht posiada dobrze rozplanowane i wyjątkowo obszerne wnętrze. Dla załogi przeznaczone są dwie duże dwuosobowe kabiny rufowe z podwójnymi kojami; dwuosobowa, obszerna kabina dziobowa w kształcie litery V z podwójną koją oraz na prawej i lewej burcie przy dziobie jachtu dwuosobowe kabiny z piętrowymi kojami. W przestronnej i jasnej messie znajdują się dwie wygodne kanapy, na których zmieści się cała załoga, bardzo funkcjonalny i dobrze wyposażony kambuz z kuchenką z piekarnikiem, zlewozmywakiem, lodówką i wieloma szafkami i szufladami. Duży i świetnie wyposażony kącik nawigacyjny oraz trzy toalety z prysznicami sprawiają, że jacht jest komfortowy i bardzo wygodny.

Facebook
YouTube