Skipper
 

KOLONIE ŻEGLARSKIE (9-12 LAT)

KOLONIE ŻEGLARSKIE >>> ŻAGLE 2.0 | ARTYSTYCZNE | PIŁKARSKIE | SMART TEAM

Szanowni Państwo, informujemy, że cały czas przyjmujemy zapisy na nasze wakacyjne obozy.
Obozy odbędą się zgodnie z wytycznymi MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży z dnia 29.05.2020 r.

ŻAGLE 2.0
KOLONIE Z ROZSZERZONYM PROGRAMEM ŻEGLARSKIM
MAZURY 2020

Kolonie żeglarskie to idealna propozycja aktywnego spędzenia wakacji dla dzieci w wieku 9-12 lat. Kolonie Żagle 2.0 gwarantują podwójną dawkę żeglarskich emocji! Ciekawe i różnorodne zajęcia żeglarskie, prowadzone na kilku typach jachtów, pozwolą uczestnikom poznać wszystkie uroki żeglarstwa śródlądowego. Na koloniach realizowane będą autorskie programy edukacji i zabaw żeglarskich Skippi: Skills, Games, Challange oraz Racing. Oprócz żeglowania, uczestników czeka wiele atrakcji kolonijnych: wycieczki autokarowe, zabawy sportowe, gry i wyprawy terenowe, ogniska, dyskoteki, karaoke... oraz specjalny blok zajęć do wyboru The Best Of. Kolonie żeglarskie z tak bogatym programem z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom i będą doskonałym początkiem ich żeglarskiej przygody.

UCZESTNICY: 9-12 lat

ZAKWATEROWANIE

kolonie hotel 

Kolonie żeglarskie odbywają się w Ośrodku Sportów Wodnych w Rynie. Ośrodek położony jest na wysokim brzegu Jeziora Ryńskiego, na dużym, zadbanym, zielonym terenie. Uczestnicy mieszkają w budynku hotelowym w pięcioosobowych studiach (pokój z antresolą - sypialnia, łazienka z prysznicem i toaletą, loża balkonowa z widokiem na jezioro). Na miejscu znajduje się stołówka, sale klubowe, port jachtowy, strzeżone kąpielisko i boiska sportowe.

Galeria zdjęć ośrodka >>>

PROGRAM

1. Zajęcia żeglarskie:
- pływanie ze sternikiem na jachtach typu Omega, nauka podstaw żeglarstwa i pracy w charakterze członka załogi,
- nauka samodzielnego żeglowania na jachtach typu Laser Funboat, Laser Bug, Topaz Taz, Figielek,
- pływanie na jachtach dwumasztowych (Mak 808, DZ 10) oraz na jachtach kabinowych,
- regaty żeglarskie, "bitwa morska",
- rejs po Jeziorze Ryńskim i Tałtach połączony z biwakiem i ogniskiem,
- zdobywanie certyfikatów żeglarskich
oraz:
- nauka pływania na kajakach i rowerach wodnych,
- pokaz motorowodniacki + pływanie na szybkiej motorówce (jednorazowo).

Podczas zajęć żeglarskich realizujemy 4 programy:

SKIPPI SKILLS - aby jeździć na deskorolce, trzeba umieć jeździć na deskorolce. Tak samo jest w żeglarstwie :). Umiejętności żeglarskie, zarówno podstawowe, jak i zaawansowane, zdobędziesz na zajęciach Skippi Skills.
Program Skippi Skills wykorzystuje najlepsze światowe wzorce edukacji żeglarskiej dzieci i oparty jest na czterech certyfikatach: Skippi Junior, Skippi Sailor, Skippi Champion oraz Youg Crew.

SKIPPI GAMES - zdobyte na zajęciach Skippi Skills umiejętności trzeba utrwalać i rozwijać. Najlepiej w formie gier i zabaw na wodzie. Koszykówka na jachcie, czy może tropienie stada wodnych żyraf? Sprawdź co Cię zaskoczy na zajęciach Skippi Games!

SKIPPI CHALLANGE
- podejmij wyzwanie! Często zdarza Ci się robić coś, czego nie zrobił nikt przed tobą? Pewnie nie :). Na zajęciach Skippi Challange będziesz miał taką okazję. Przygotowaliśmy dla Ciebie ekscytujące żeglarskie wyzwania!

SKIPPI RACING
- regaty żeglarskie budzą zawsze wielkie emocje. Na zajęciach regatowych będziemy ścigać się na jachtach Topaz Taz i Optimist. Gotowi do startu?!
 
 
Ośrodek dysponuje nowoczesnym sprzętem żeglarskim. Nad bezpieczeństwem pływań czuwają instruktorzy oraz ratownicy mający do dyspozycji nowoczesne łodzie motorowe. Zajęcia żeglarskie nie odbywają się podczas złych warunków atmosferycznych i w dni, w których organizowane są wycieczki. W ośrodku całodobowy dyżur pełni załoga wodnej karetki pogotowia WOPR.

2. Zajęcia kolonijne:
- dwie wycieczki autokarowe (np.: Mikołajki, Reszel, Kętrzyn, Gierłoż, Mrągowo, Giżycko, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Park Wodny "Tropikana") - program wycieczek ustalany jest dla każdego turnusu indywidualnie [turnusy 8-dniowe - jedna wycieczka],
- gry i zabawy sportowe, gry terenowe,
- ogniska z szantami, dyskoteki, karaoke...
- zajęcia artystyczne,
- gry fabularne, zabawy logiczne...

3. The Best Of - zajęcia do wyboru

Każdego dnia, jeden z trzech bloków programowych to zajęcia do wyboru. Każdy uczestnik może wybrać najbardziej interesujące go zajęcia z kilku programów realizowanych na kolonii - Smart Team, Football Academy, czy Open Art. Jednego dnia mogą to być np. zajęcia sportowe, innego zajęcia artystyczne lub gry i zabawy Smart Team. Uczestnik tworzy więc swój indywidualny program najciekawszych zajęć na kolonii - swoje The Best Of.
 
4. ACTIVE POINT - to ponad dwadzieścia emocjonujących gier i zabaw ruchowych w jednym miejscu, dostępnych non-stop dla wszystkich naszych kolonistów. Bieganie, skakanie, celowanie, rzucanie, łapanie, strącanie, wrzucanie, odbijanie, wybijanie, żonglowanie, wystrzeliwanie... - a to wszystko w zaskakującej i niebanalnej oprawie. W Active Poincie aktywność ruchowa nigdy się nie znudzi! :)
 

ZAPEWNIAMY
pełne wyżywienie w stołówce ośrodka (minimum trzy posiłki dziennie), zakwaterowanie, program, ubezpieczenie NNW, wykwalifikowaną kadrę, opiekę medyczną, opiekę ratowników WOPR.

TERMINY
 
Kolonie K1   28.06 - 11.07.2020   14 dni
Kolonie K2   12.07 - 25.07.2020   14 dni
Kolonie K3   26.07 - 08.08.2020   14 dni
Kolonie K4   09.08 - 22.08.2020   14 dni - ostatnie wolne miejsca (bon turystyczny)
Kolonie K5   09.08 - 29.08.2020   21 dni - ostatnie wolne miejsca (bon turystyczny)
Kolonie K6   22.08 - 29.08.2020     8 dni - ostatnie wolne miejsca (bon turystyczny)
 
CENA: 14 dni - 2400 zł | 21 dni - 3500 zł | 8 dni - 1300 zł

Dostępność miejsc w poszczególnych terminach można sprawdzić w naszym biurze: 501 806 802, 42 612 25 08, skipper@skipper.pl

DOJAZD za dodatkową opłatą:
- autokarem Skippera z Łodzi przez Ciechanów,
- autokarem Skippera z Warszawy przez Ostrołękę.

OPŁATY DODATKOWE
- przejazd autokarem Skippera w obie strony: Łódź, Warszawa - 150 zł; Ciechanów, Ostrołęka - 110 zł

Ryn - kolonie żeglarskie, kolonie letnie, obóz żeglarski   

Ryn - miejscowość położona na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, wśród malowniczych morenowych wzgórz, między jeziorami Ryńskim i Ołów. Nad miastem góruje największy na Mazurach zamek krzyżacki (obecnie luksusowy hotel). W latach 1393-1396 komturem zamku był Fryderyk von Wallenrod pierwowzór Mickiewiczowskiego Konrada Wallenroda. Obecnie Ryn jest popularnym ośrodkiem turystyki wodnej. Znajdują się tu liczne przystanie, ośrodki żeglarskie i campingi.Warunki uczestnictwa

kolonie żeglarskie

Facebook
YouTube