Skipper
 

KURSY STUDENCKIE

KURSY STUDENCKIE
NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO

 

  • 24 lata doświadczenia w organizacji kursów żeglarskich
  • kilka tysięcy wyszkolonych osób
  • intensywny kurs zakończony egzaminem
  • najlepszy podręcznik na rynku (tylko u nas!)
  • zestawy pytań kontrolnych zgodnych z zakresem egzaminacyjnym, testy i materiały szkoleniowe w internecie
  • efektywne metody szkoleniowe
  • bardzo dobre przygotowanie do egzaminu – bardzo wysoka zdawalność

Intensywne kursy żeglarskie na patent żeglarza jachtowego dla studentów. Kursy odbywają się w Ośrodku Sportów Wodnych w Rynie na Mazurach. Kurs żeglarski obejmuje całościowe szkolenie praktyczne i teoretyczne zakończone egzaminem na patent. Przed kursem uczestnicy muszą samodzielnie opanować część zagadnień teoretycznych z materiałów dostarczonych przez organizatora (podręcznik wysyłamy bezpłatnie pocztą). Kurs kończy się egzaminem na patent.

Agencja Żeglarska SKIPPER posiada upoważnienie Ministra Sportu i Turystyki do przeprowadzania egzaminów na patent żeglarza jachtowego i sternika motorowodnego.

ŻEGLARZ JACHTOWY - patent żeglarski uprawniający do prowadzenia:
- jachtów żaglowych po wodach śródlądowych,
- jachtów żaglowych o długości do 12 m po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej więcej

W trakcie kursu żeglarskiego istnieje możliwość zdobycia dodatkowo uprawnień sternika motorowodnego (wszystkie turnusy).

TERMINY
ŻJ STU1 30.08 - 05.09.2020
ŻJ STU2 06.09 - 12.09.2020
ŻJ STU3 13.09 - 19.09.2020

Kursy rozpoczynają się w niedzielę o godz. 15:00, kończą w sobotę około godz. 15:00.

Od maja do sierpnia zapraszamy na kursy na patent żeglarza jachtowego dla dorosłych.

CENA
750 zł - cena zawiera szkolenie praktyczne na jachcie w załodze 3-5-osobowej, zajęcia teoretyczne, bezpłatny podręcznik, dla chętnych - nocleg na jachcie.

Ceny nie zawierają opłat egzaminacyjnych.

Dla osób uczących się, do 26. roku życia, opłata ulgowa za egzamin wynosi 125 zł (wpłata przed egzaminem na konto Skippera). Opłata ulgowa za wydanie patentu wynosi 25 zł.

MIEJSCE SZKOLENIA: Ośrodek Sportów Wodnych w Rynie
Ośrodek dysponuje miejscami noclegowymi w hotelu, domkach campingowych oraz na polu namiotowym. Osoby zainteresowane zakwaterowaniem i wyżywieniem mogą dokonywać rezerwacji bezpośrednio w recepcji ośrodka - szczegóły.
Ponadto Ryn dysponuje szeroką bazą noclegową - szczegóły.

Istnieje możliwość noclegu na jachcie szkoleniowym. Miejsce na jachcie wliczone jest w cenę kursu, uczestnik ponosi wyłącznie opłatę za korzystanie z urządzeń sanitarnych w porcie (toaleta, umywalnia, prysznic, pralka) w wysokości 15 zł dziennie. Chęć noclegu na jachcie należy zgłosić przynajmniej dzień przed rozpoczęciem kursu.Warunki uczestnictwa


 

 

rejsy żeglarskie port

 

Facebook
YouTube