top of page
baner%25202_edited_edited.png

WITAMY

NA POKŁADZIE !

WITAMY NA POKŁADZIE!

    Rozpoczynamy sezon żeglarski 2024! Czekają na nas wiatr, woda, słońce i wspaniała wakacyjna przygoda. Już niedługo wspólnie wyruszymy na mazurskie szlaki, aby robić to, co kochamy najbardziej – żeglować!

   Tegoroczny sezon jest już 30. w historii Skippera. Jesteśmy dumni z tego, że przez lata tysiące młodych ludzi rozpoczęło z nami swoją żeglarską przygodę. Dla wielu z nich żeglarstwo stało się wielką życiową pasją. Co roku setki osób zdobywają na naszych kursach patenty żeglarskie i motorowodne. Niejednokrotnie ci, którzy przed laty stawiali pierwsze żeglarskie kroki na koloniach i obozach Skippera są teraz instruktorami i szkolą swoich młodszych kolegów.

   Dziękujemy Uczestnikom za zaufanie i dowody sympatii. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by również tegoroczne wakacje były dla wszystkich wspaniałą, pełną atrakcji i dobrej zabawy przygodą oraz okazją do zdobycia uprawnień żeglarskich.

   Jak co roku, przygotowaliśmy bogatą ofertę obozów, rejsów oraz kursów żeglarskich. Każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku i doświadczenia żeglarskiego. Szczegółowe informacje na temat wszystkich propozycji Skippera znajdują się na naszej stronie.

  Agencja Żeglarska SKIPPER, jako jeden z pierwszych podmiotów niezależnych, otrzymała upoważnienie Ministerstwa Sportu i Turystyki do przeprowadzania egzaminów na patent żeglarza jachtowego oraz sternika motorowodnego.


 

Zapraszamy na najlepsze obozy i rejsy żeglarskie na Mazurach!
Skipper

bottom of page